סדנאות והרצאות 

סטיילינג ודימוי גוף

מעבירה הרצאות וסדנאות, בנות יום או תהליכיות, בנושא סטיילינג ודימוי גוף, המבוססות על שיטת סטיילינג הוליסטי© שמטרתה - חיזוק והעלאת הדימוי האישי ויצירת תדמית אישית תומכת. הקהל זוכה לכלים פרקטיים לשימוש יומיומי ונקודת מבט חדשה על נושא הלבוש ותפיסת הגוף.

התכנים מעשיים, פונים אל כל אדם, מונגשים באופן חזותי, בהיר וקל ליישום. הסדנאות וההרצאות מועברות בחברות וארגונים ובמפגשים פרטיים.

בין הנושאים: חשיבותה של תדמית ודימוי גוף חיובי בכל שלב בחיים, התאמת התדמית למקצוע, התמודדות עם המדיה ומודל היופי הקולקטיבי, טיפוח דימוי גוף אוהב מגיל צעיר, הכרות מחודשת עם הגוף סביב הריון ולידה ושינויים במשקל, הסתגלות לשינויים במהלך החיים ויצירת תדמית מעודכנת המותאמת אליהם.

הערך שניתן בתהליך: חיזוק הדימוי העצמי, העלאת הערך העצמי, שיפור המוטיבציה וחיזוק תחושת המסוגלות, עשיית שלום עם הגוף והמראה הנוכחי תוך העצמת תחושת האושר האישית.

מה זה סטיילינג הוליסטי

סטיילינג הוליסטי © זו שיטה ייחודית שפותחה מתוך מחקר אישי ממושך, במפגשים עם מאות נשים ואנשים, תוך שיח כנה ונטול שיפוט, על הקשר שבין לבוש-תפיסת הגוף-והדימוי האישי.

בשונה משיטות אחרות, הגישה מתייחסת אל כל אדם כאינדיבידואל, בעל צרכים הייחודיים לו ומקדמת היכרות עם הגוף, הטעם וההעדפה האישית. מאפשרת פתרונות יצירתיים בהתאמה אישית למכלול הצרכים, ולאו דווקא ע"פ סכמה מוגדרת מראש.

הגישה עוצבה מתוך אמונה כי אנשים שחיים בשלום עם עצמם ועם גופם, הנם אנשים מאושרים יותר ולפיכך אפקטיביים יותר, חיוביים ובעלי השפעה מיטיבה על סביבתם. 

מפתחת השיטה, זוהר שובל, מאמינה בטיפוח דימוי גוף חיובי והנחלת ערכים של קבלה ושלום עם הגוף לאורך שלבי החיים השונים. איזון ההשפעות שמעצבות את תפיסת עולמנו וקידום תחושת נינוחות וביטחון עצמי, בכל גיל ומידה. 

 

למי מתאימים המפגשים

המפגשים מתאימים לאוכלוסיה מגוונת, לקבוצות פרטיות, צוותים וארגונים, מרכזי נוער ובתי ספר,

המעוניינים להעלות את המודעות בקרב עובדיהם ותלמידיהם לחשיבותה של תדמית אישית ולקדם ערכים של דימוי גוף בריא.

קהלים לדוגמה

מרכזי נוער המבקשים תוכן מהנה ומעשיר

ארגונים המעוניינים בתוכן חווייתי עם ערך מוסף

בתי ספר כאמצעי לתיווך השפעות המדיה בדור המילניאלז

מחפשי עבודה הזקוקים לכלים פרקטיים לשיפור התדמית

סטודנטים לקראת יציאה לשוק העבודה

צוותי הדרכה המעוניינים לקבל כלים נוספים

קבוצות עצמאים המעוניינים בכלים לשיפור תדמיתי

נשים לאחר לידה המסתגלות לשינויים פנימיים וחיצוניים

הפקות אירועי נשים כתוכן מעשיר עם ערך מוסף 

בחרו את הפורמט המתאים לכם

מיני סדנה

3-6 מפגשים

תכנים נבחרים מתוך סילבוס הקורס המלא. התוכנית מכוונת לקהל מגוון ומועברת בדגשים המותאמים לאופי הקבוצה

קורס תהליכי

הקורס המורחב - 11 מפגשים

תכנית תהליכית מעמיקה הנוגעת בהיבטים שונים ומספקת כלים לשינוי פורץ דרך בחיבור אל הגוף ובבניית תדמית אישית תומכת. לקבלת הסילבוס צרו קשר

הרצאה

מפגש חוויתי חד פעמי

בנושא סטיילינג ודימוי גוף, עם התייחסות להשפעות המדיה, לתפיסה העצמית במהלך שינויי החיים, יחד עם טיפים לשימוש יומיומי ומענה על שאלות הקהל

התכנית מוצעת במספר פורמטים המתאימים למסגרות שונות.
ניתן להתאים את התכנים בדגש על נושאים ספציפים לבחירה

להזמנות השאירו פרטים או התקשרו 052-3794494

הסטייליסטית /// זוהר שובל /// 052-3794494