סטיילינג ודימוי גוף

סדנאות והרצאות לארגונים

הרצאות וסדנאות בנושא סטיילינג ודימוי גוף המבוססות על גישת סטיילינג הוליסטי©.

הגישה פותחה במטרה להקנות כלים לחיזוק הדימוי האישי ויצירת תדמית אישית תומכת. המשתתפים זוכים בכלים פרקטיים לשימוש יומיומי וחשיפה לנקודת מבט חדשה בנושא הלבוש ותפיסת הגוף.

התכנים מעשיים, פונים אל כל אדם, ומונגשים באופן חזותי, בהיר וקל ליישום. הסדנאות וההרצאות מועברות בחברות וארגונים, במוסדות חינוך ובמפגשים פרטיים ומותאמים לטווח גילאים רחב.

בין הנושאים: חשיבותם של תדמית ודימוי גוף חיובי בכל שלבי החיים, התאמת התדמית למקצוע, התמודדות עם השפעות המדיה על מודל היופי, טיפוח דימוי גוף אוהב מגיל צעיר, הכרות מחודשת עם הגוף סביב הריון ולידה ושינויים במשקל, הסתגלות לשינויים במהלך החיים ויצירת תדמית מעודכנת המותאמת אליהם.

הערך שניתן בתהליך: חיזוק הדימוי העצמי, העלאת הערך העצמי, שיפור המוטיבציה וחיזוק תחושת המסוגלות, עשיית שלום עם הגוף והמראה הנוכחי תוך העצמת תחושת האושר האישית.

סטייליסטית

מה בהרצאה

כלים פרקטיים

נרכוש כלים לשימוש יומיומי הפותחים פתח לשינוי פורץ דרך, במראה ובחיבור אל הגוף. עם תכנים המותאמים אל קהל היעד. ומתן מענה לשאלות המשתתפים.

סטייל ודימוי גוף

נבין כיצד ניתן לשפר ביטחון עצמי, תפיסת גוף, מוטיבציה תחושת מסוגלות והרגשה באמצעות העצמה אישית. נלמד איך ניתן ליישם זאת בעזרת כלים מעולם הסטיילינג

המדיה ואני

נעסוק בקשר שבין המדיה לתפיסת הגוף ובשאלה איך מתמודדים עם הפער בין המציאות לאשליה. תוך מתן כלים להתבוננות וחקירה מודעת ולגלישה בטוחה.

תדמית ומיתוג אישי

אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני. נכיר בכוחה של תדמית אישית כחלק מדימוי עצמי בריא ונוכח. נלמד על קודי לבוש ומסר חזותי כשפת תקשורת.

המפגשים מתאימים לאוכלוסיה מגוונת, לקבוצות פרטיות, צוותים וארגונים, מרכזי נוער ובתי ספר, המעוניינים להעלות את המודעות בקרב עובדיהם וחבריהם לחשיבותה של תדמית אישית וקידום ערכים של דימוי גוף בריא

צעירים

מרכזי נוער ובתי ספר

תכנים מעשירים ומהנים החושפים את השפעות המדיה בדור המילניאלז. התכנים מותאמים הן לצעירים והן לצוותי הוראה והדרכה המעוניינים לקבל כלים נוספים

Teen study group

סטיילינג תעסוקתי

מרכזי תעסוקה

מחפשי עבודה הזקוקים לכלים פרקטיים לשיפור התדמית, סטודנטים לקראת יציאה לשוק העבודה וצוותי הנחייה והדרכה המעוניינים לקבל כלים נוספים לאימון וליווי תעסוקתי

Ground Coffee

סטיילינג לאמהות

מרכזי הורות ותינוקות

נשים לאחר לידה המסתגלות לשינויים פנימיים וחיצוניים ומבקשות כלים לבניית תדמית מעודכנת המשרתת את שלב החיים החדש 

Happy Mother with her Child

מה בין סטיילינג ואושר

השפעות הגומלין בין פנים וחוץ

הרצאה לקהל הרחב - סטיילינג כמנוף להתפתחות אישית, העלאת הביטחון העצמי, שיפור המוטיבציה ותחושת המסוגלות. על כוחו של דימוי גוף חיובי בכל שלב בחיים.

Bubbles

סטיילינג חוויתי

הפקות, ארועי חברה ומפגשי נשים

תכנים מותאמים על פי קונספטים שונים- תוכן חוויתי, מעשיר, עם ערך מוסף אשר יותאם לקהלי יעד משתנים. אירועי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים קהילתיים ועוד 

Lightbulbs

סטיילינג בארגונים

חשיבות התדמית בעולם משתנה

ארגונים המעוניינים בתוכן לימודי-חווייתי עם ערך מוסף אשר מאפשר לעובדים ליצור תדמית מקצועית המותאמת לתפקידים שונים כחלק מיצירת תרבות ארגונית, שירותיות ומיתוג הארגון

Networking Event

מגוון הסדנאות

להזמנות השאירו פרטים או התקשרו 0523794494

בחרו את הפורמט המתאים לכם

התכנית מוצעת במספר פורמטים המתאימים למסגרות שונות.

ניתן להתאים את התכנים בדגש על נושאים ספציפים לבחירה

מיני סדנה

3-6 מפגשים

תכנים נבחרים מתוך סילבוס הקורס המלא. התוכנית מכוונת לקהל מגוון ומועברת בדגשים המותאמים לאופי הקבוצה

קורס תהליכי

הקורס המורחב - 11 מפגשים

תכנית תהליכית מעמיקה הנוגעת בהיבטים שונים ומספקת כלים לשינוי פורץ דרך בחיבור אל הגוף ובבניית תדמית אישית תומכת. לקבלת הסילבוס צרו קשר

הרצאה או סדנה

מפגש חוויתי חד פעמי

בנושא סטיילינג ודימוי גוף, עם התייחסות להשפעות המדיה, לתפיסה העצמית במהלך שינויי החיים, יחד עם טיפים לשימוש יומיומי ומענה על שאלות הקהל

סטיילינג הוליסטי

סטיילינג הוליסטי © זו גישה אינטגרטיבית ייחודית שפותחה מתוך מחקר אישי ומקצועי ממושך. הגישה פותחה מתוך מפגשים עם מאות נשים ואנשים, תוך שיח כנה ונטול שיפוט ומתייחסת לקשר שבין לבוש - תפיסת גוף - ודימוי אישי.

בשונה משיטות אחרות, הגישה מתייחסת אל כל אדם כאינדיבידואל, בעל צרכים הייחודיים לו ומכירה בהשפעות ההדדיות של חוץ ופנים, ושל הקשר בין גוף-נפש-רוח. הגישה מקדמת היכרות עם הגוף, הטעם וההעדפה הפיזית, מאפשרת פתרונות יצירתיים בהתאמה אישית למכלול הצרכים, ולאו דווקא ע"פ סכמה מוגדרת מראש.

הגישה עוצבה מתוך אמונה כי אנשים שחיים בשלום עם עצמם ועם גופם, הנם אנשים מאושרים יותר ולפיכך אפקטיביים יותר, חיוביים ובעלי השפעה מיטיבה על סביבתם. 

מפתחת גישת סטיילינג הוליסטי©, זוהר שובל, מאמינה בטיפוח דימוי גוף חיובי והנחלת ערכים של קבלה ושלום עם הגוף לאורך שלבי החיים השונים. איזון ההשפעות שמעצבות את תפיסת עולמנו וקידום תחושת נינוחות וביטחון עצמי, בכל גיל ומידה. 

על המנחה

זוהר שובל, סטייליסטית אישית. מנחה תהליכי עומק בדגש על יצירת דימוי גוף חיובי. מפתחת גישת סטיילינג הוליסטי© העוסקת בבניית דימוי גוף חיובי בתדר גבוה והתמודדות עם השפעות המדיה בדור המילניאלז.​​​ העבודה משלבת היבטים של פנים וחוץ, נראות והרגשה, חומר ורוח, מכוונת לביטוי הקול הפנימי הייחודי במקסימום אותנטיות. ​

מנחה סדנאות וקורסים ומלווה באופן פרטני, מקימת קבוצת הסטיילינג "זוהרות" בפייסבוק, בלוגרית ומנטורית אופנה.

"מטרתי היא לעודד נשים ואנשים להסכים להראות נפלא. ממש עכשיו. אני מאמינה בטיפוח דימוי גוף בריא ומיטיב בכל שלב בחיים."

המלצות

​"בנוסף לטיפים ולהרצאה מעניינת, זוהר מספקת תובנות נהדרות... איך כל אחת יכולה להיות שלמה עם הגוף שלה, כשהיא בוחרת את הביגוד שמתאים לה ולא מנסה להתאים את עצמה לביגוד"

עדי איצקין

"כל כך מתחברת לאמת שלך ולמה שאת מביאה לנשים"

לימור חממי

"זוהר, היה מרגש... מלא אהבה ומשרה אמת פשוטה. זו מתנה נפלאה שאני מקווה שהרבה יחשפו אליה."

אבירם

"תודה שהיית עם כל היופי שהבאת איתך... מחכה להמשך"

בלה שחר הלל

"זוהר, היה מהמם, מעניין, נחוץ... אני בטוחה שמהיום אשתמש בטיפים שלך ואחשוב פעמיים לפני שאני לובשת משהו. תודה"

אלונה. בת 12, משתתפת בסדנת נערות

"נתת לי השראה... קיבלנו מלא מחמאות על הערב המוצלח, כולן נהנו מאוד. ואני קמתי בבוקר עם חשיבה אחרת לגמרי על ארון הבגדים שלי :) תודה רבה לך על הכל!"

רעות, מארגנת ערב נשים 

"אלופה! דיברת על דברים מאד חשובים... היה מדהים!"

עדי, משתתפת בהרצאה

"תודה רבה על הכל ... כולן כתבו שהייתה אווירה מיוחדת וממש כיף. חבל שאין לי אותך בכל בוקר..."

ליטל, משתתפת בהרצאה

"כל כך כובשת ומרחיבה את הדעת! בהרצאה על סטיילינג הוליסטי והקשר שלו להגשמה אישית ולאושר"
אורטל אלטרמן

"אני ממליצה בחום על זוהר, לי היא שינתה את התפישה לגמרי! מקצועית מקסימה מדויקת ומעולה."
שלי פרנקל

"עודדה לעשות סדר בארון. נתנה טיפים לחיים. והכל בנעימות, בחיוך ובצחוק."

ענת רגב

"נהנתי, החכמתי, ולמדתי שלבוש זה עניין של הרגשה ובטחון עצמי. לא צריך להתלבש לפי המודה, אלא לפי מה שמתאים לי."

סימה ב.

להזמנות השאירו פרטים או התקשרו 052-3794494

הסטייליסטית // זוהר שובל

יצירת קשר

טל: 052-3794494

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle