top of page

נוכחות זוהרת

קלפי העצמה בגישת סטיילינג הוליסטי

הקלפים נוצרו מתוך רצון לתת כלי יעיל ומהנה, להתחברות אל עומקים, ישירות דרך תת המודע. בעזרת אלמנטים של צורה, צבע ואסוציאציה ניתן להגיע לתובנות עמוקות על המהות הפנימית, לגלות צדדים נוספים באישיות ובהעדפות ולקבל תשובות לגבי נושאים משמעותיים בחיים.

 

בערכה 80 קלפים מרהיבים עם מסרים של תמונות ומילים. המאפשרים מרחב לפירוש אישי היישר מעומקי התודעה. ניתן גם לקרוא מסר מתוקשר לכל קלף כאן.

הקלפים נוצרו על ידי זוהר שובל, סטייליסטית, מנחת סדנאות ומעצבת, מפתחת גישת סטיילינג הוליסטי©

מסר מהקלפים

לחצו על קלף, גררו, סובבו והגדילו. דאבל קליק יוביל אתכם אל מסר מיוחד לגבי נושא שמעסיק אתכם​ כעת. אל דאגה, מובטחת לכם חוויה מענגת. המסרים רכים נעימים ושופכים אור על סוגיות שונות בחיים. נסו ותהנו

קלף אמיצה
מאפשרת
חברה
חולמת
קשובה
עפה
מתמקדת
מאושרת
ממגנטת
עסיסית
נינוחה
בוראת
אוספת
בוחרת
שופעת
יוצרת
טבעית
אמיתית
מחוברת
מבטאת
מגשימה
מתעלה
מתמירה
חכמה
פורחת
מפתיעה
מעיזה
צומחת
מתרווחת
יצירתית
נדיבה
נפתחת
נחה
נושמת
שלמה
ראויה
רוקדת
מקבלת
בונה
מובילה
מבריקה
חזקה
נוכחת
עוצמתית
חוגגת
משתעשעת
רוקמת
שייכת
מתנסה
מכוונת
מאמינה
מאירה
כוכבת
יחודית
מקורית
מעמיקה
בוטחת
מתמסרת
מתחדשת
משחררת
משתנה
מרפה
נוגעת
זורחת
בעלת חזון
קוסמת
זוהרת
אינסופית
מתקרקעת
אוהבת
אהובה
מברכת
רכה
מתקרבת
מתענגת
מתעוררת
נוטעת
חופשיה
נובעת
אופטימית

הזמנת ערכת קלפים משלך

קלפי סטיילינג

סדנאות סטיילינג בשילוב קלפי העצמה

קלפי 'נוכחות זוהרת' המבוססים על גישת סטיילינג הוליסטי פותחו במיוחד ככלי עזר עבור הסדנאות השונות ומביאים לידי ביטוי רבדים נוספים של המשתתפות

הקלפים נוצרו לפי גישת סטיילינג הוליסטי©, ונועדו לתמוך בתהליכי צמיחה אישיים. הקלפים משמשים כלי רב עצמה בדרך אל גילוי ואבחון תכונות, איכויות, תדרי צבע וצורה המייצגים את המהות האינדיבידואלית של כל אחת ואחד.

ניתן ליהנות מהם בקבוצה, במעגלי העצמה, במפגשי לימוד, מרחב טיפולי, וגם במפגשים אישיים ובפתיחה אישית.

מסר מיוחד לכל קלף

ממש בימי ההמתנה לקלפים שיגיעו מוכנים מבית הדפוס, לאחר 3 שנים בהן הלכו איתי לכל סדנה ברחבי הארץ, הגיעה אלי מתנה מופלאה - 80 מסרים מתוקשרים עבור כל קלף וקלף.

 

המסרים נותנים זווית ראיה נוספת אל נושא השאלה ומאפשרים העמקה אל רבדים נוספים באותו תחום ואף בהסתכלות רחבה יותר על מהלך החיים.

 

יחד עם זאת, ממומלץ בחום, לקחת את הזמן ולהקשיב לתשובות שעולות מתוככם, לפני שניגשים לקריאת המסרים. דרך זו מאפשרת להקשיב פנימה אל התשובות שעולות בכם, מעודדת הקשבה לקול הפנימי ומחזקת את 'שריר' האינטואיציה הפרטי שלכם.

לאחר שבדקתם מהו המסר שעלה בכם, מול כל קלף, (מומלץ לכתוב), תוכלו לקרוא את המסר של הקלף שבחרתם, מתוך הרשימה שלפניכם ולקבל חידודים ובהירות נוספת בנושא.

הערה טכנית למנחים ולמטפלים: את המסרים ניתן לקרוא כרגע רק כאן באתר, לכן מומלץ מראש לפתוח לפניכם את דף האינטרנט של המסרים, (נוח יותר במסך מחשב) לקריאה מהירה בפתיחה בקבוצה או עם מטופלים בקליניקה.

קלפי העצמה

מה הקלפים מגלים לנו?

 

לאסתטיקה כוח עוצמתי ונוכח המשפיע עלינו בדרכים רבות,

ברמות מודעות ולא מודעות. בכוחם של מסר ויזואלי ואסוציאציה כדי לגלות רבדים עמוקים בתוכנו ולקבל רמזים על האופן בו נוכל להביאם לידי ביטוי בחיי היום יום

 קלפי נוכחות זוהרת© מגלמים איכויות של צורה ומתאר, קודים ויזואליים, תדרים של צבע ושפה של אסתטיקה.

באמצעותם ניתן להעמיק אל תוך תת המודע, להקשיב אל הקול הפנימי, להתחבר אל הטעם האישי האותנטי ולגלות גילויים חדשים ומרתקים. עבודה עם הקלפים מסייעת ביצירת חיבור ישיר אל המהות הפנימית, קבלת בהירות בנושאים שונים, ויצירת פתח לשיח כנה במפגשים אישיים ובקבוצה. השפה הויזואלית מאפשרת חיבור ישיר, עוקף מיינד, ישירות אל התחושות וההרגשה המסתתרים בעומק הדברים. בדרך זו מתאפשרת חוויה של נוכחות וחיבור פנימה אל תוך מה שחי בי ברגע זה.

 

העבודה עם קלפי נוכחות זוהרת© מתאימה לקליניקות ומרחבי טיפול. למטפלים ואנשי חינוך, עובדות סוציאליות, מנחי קבוצות, ואנשי טיפול נוספים מומלץ ולהוסיפם אל ארגז הכלים. הערכה מכילה 80 קלפים ומתאימה גם לעבודה עם קבוצות גדולות, מעגלי העצמה, מפגשי לימוד, תהליכים טיפוליים שונים ומפגשים אישיים.

גם מעצבות, אדריכליות וסטייליסטיות נהנות מהם במפגשי ייעוץ ואבחון סגנון עם לקוחותיהן.

הקלפים נוצרו על פי גישת סטיילינג הוליסטי, המסייעת ביצירת תדמית אישית תומכת. תוך אמונה כי אנשים שחיים בשלום עם עצמם ועם גופם, הנם מאושרים יותר ולפיכך אפקטיביים, חיוביים ובעלי השפעה מיטיבה על סביבתם.

הקלפים נכתבו בלשון נקבה, עבור  סדנאות ומעגלי נשים בנושא סטיילינג ודימוי גוף שערכתי ברחבי הארץ. לאור הביקוש ראו אור בשנת 2020 גם במהדורה לקהל הרחב. הקלפים אמנם נשארו בשפה הנשית, בה עוצבו במקור, אך גם הגברים שבחבורה מוזמנים להינות מאיכותם הרכה והמאירה.

החזון הוא שהקלפים יגיעו אל יותר ויותר קבוצות ברחבי הארץ והעולם, ויסייעו להאיר ולעורר את העוצמות הפנימיות הגלומות בכל אחת ואחד מאיתנו.

  

מאחלת לכם חווית מהנה של גילוי והתרחבות עם חיבור אל מהות של נוכחות זוהרת.

באהבה, זוהר שובל

יוצרת הקלפים ומפתחת גישת סטיילינג הוליסטי© 

איך ניתן לעבוד עם הקלפים?

הקלפים מתאימים לעבודה בקבוצות קטנות או גדולות, במעגלי העצמה, במפגשי לימוד, ככלי עזר במפגשי טיפול או מפגשים אישיים, וגם בפתיחה אישית.

פתיחות מומלצות

שליפת קלף אקראית - מאפשרת חיבור ישיר אל עולמות שמעבר וגילוי נקודתי של תשובה השופכת אור על הנושא הנבחר.

מתאים לפתיחה אישית או קבוצות קטנות

בחירת קלף יחיד בפריסה גלויה - מתאים לקבוצות. מאפשר בחירה מודעת והתכוונות אל איכות מסויימת איתה ניתן לעבוד.

שליפת 4 קלפים אקראיים - כתשובה לשאלה ספציפית. פתיחה זו מסייעת להעמיק אל תוך הנושא הנבחר, לגלות רבדים נוספים ואף לתת הכוונה. מתאים לפתיחה אישית או בקבוצות קטנות.

רוצים לשתף חוויות מהפתיחות שלכם?

יש לכם הצעות לפתיחות נוספות?

מוזמנים לשתף בדף הפייסבוק:

קלפי העצמה - נוכחות זוהרת

  • Instagram
  • Facebook
Tiny Stars

המלצות על הקלפים

מה זה סטיילינג הוליסטי

גישה אינטגרטיבית ייחודית העוסקת בקשר שבין לבוש-תפיסת גוף-ודימוי אישי.

עוצבה מתוך אמונה כי אנשים החיים בשלום עם עצמם ועם גופם, הנם אנשים מאושרים יותר ולפיכך אפקטיביים יותר, חיוביים ובעלי השפעה מיטיבה על סביבתם. 

גישת סטיילינג הוליסטי© מבוססת על הכרה בהשפעות הגומלין בין פנים וחוץ, ועל הקשר בין גוף-נפש-רוח. מקדמת היכרות עם הגוף, הטעם האישי וההעדפה התחושתית.

 מאפשרת מציאת פתרונות יצירתיים בהתאמה למכלול הצרכים האישי.

בשונה משיטות אחרות, הגישה מתייחסת אל כל אדם כאינדיבידואל, בעל צורך ייחודי משלו ומעודדת חקירה ובחירה מותאמת אישית, לאו דווקא על פי סכמה מוגדרת מראש. 

הגישה פותחה מתוך מחקר אישי ומקצועי ממושך, במפגשים עם מאות נשים ואנשים, תוך שיח כנה ונטול שיפוט.

מפתחת גישת סטיילינג הוליסטי©, זוהר שובל, מאמינה בטיפוח דימוי גוף חיובי והנחלת ערכים של קבלה ושלום עם הגוף לאורך שלבי החיים השונים. איזון ההשפעות שמעצבות את תפיסת עולמנו וקידום תחושת נינוחות וביטחון עצמי, בכל גיל ומידה. 

 

קלפי העצמה נוכחות זוהרת

פרגנו לעצמכן מתנה שווה

קלפי העצמה נשיים בערכה יפייפיה.

מתנה מיוחדת ומקורית לנשים ולנערות בכל גיל.

הזמנות גדולות לארגונים - אנא שלחו הודעה או צרו קשר בטלפון 052-3794494

ההודעה נשלחה

מפגש ייעוץ עם קלפי נוכחות זוהרת 

מזמינה אותך למפגש אישי, שעה של שיחת עומק אחת על אחת, שמדייקת ומסנכרנת בין פנים וחוץ. ייעוץ אישי על פי גישת סטיילינג הוליסטי. בשיחה נאבחן מקומות שהיית רוצה לחזק בענייני הלבוש ודימוי הגוף, נמצא פתרונות לאתגרים שאת פוגשת ונעבוד עם המסרים שעולים. בתום המפגש תצאי עם בהירות, מיקוד ופרספקטיבה חדשה על היבטים שונים, כמו גם כלים מותאמים אישית שתוכלי לקחת איתך להמשך.

משך הפגישה: שעה

מיקום: הסטודיו לסטיילינג בחריש

מחיר: 350 ש"ח

סטייליסטית
bottom of page