סטיילינג תהליכי

תכנית תהליכית מעמיקה הנוגעת בהיבטים שונים ומספקת כלים לשינוי פורץ דרך בחיבור אל הגוף ובבניית תדמית אישית תומכת

בסדרת מפגשים פרטניים או בקבוצה, ניגע בנושאים שבין סטיילינג ודימוי גוף. התכנית מבוססת על שיטת סטיילינג הוליסטי© שמטרתה - חיזוק והעלאת הדימוי האישי ויצירת תדמית אישית תומכת. המשתתפים זוכים בכלים פרקטיים לשימוש יומיומי ונקודת מבט חדשה על נושא הלבוש ותפיסת הגוף. התכנים מעשיים, מונגשים באופן בהיר וקל ליישום. 

בין הנושאים: חשיבותה של תדמית ודימוי גוף חיובי בכל שלב בחיים, התאמת התדמית למקצוע, התמודדות עם המדיה ומודל היופי הנפוץ, טיפוח דימוי גוף אוהב מגיל צעיר, הכרות מחודשת עם הגוף סביב הריון ולידה או שינויים במשקל, הסתגלות לשינויים במהלך החיים ויצירת תדמית מעודכנת המותאמת אליהם.

הערך שניתן בתהליך: חיזוק הדימוי העצמי, העלאת תחושת הערך, שיפור מוטיבציה וחיזוק תחושת המסוגלות, עשיית שלום עם הגוף והמראה הנוכחי תוך העצמת הרגשת האושר האישית ושיפור איכות החיים.

מה זה סטיילינג הוליסטי

סטיילינג הוליסטי © זו גישה אינטגרטיבית ייחודית שפותחה מתוך מחקר אישי ומקצועי ממושך. הגישה פותחה מתוך מפגשים עם מאות נשים ואנשים, תוך שיח כנה ונטול שיפוט ומתייחסת לקשר שבין לבוש-תפיסת גוף-ודימוי אישי.

בשונה משיטות אחרות, הגישה מתייחסת אל כל אדם כאינדיבידואל, בעל צרכים הייחודיים לו ומכירה בהשפעות ההדדיות של חוץ ופנים, ושל הקשר בין גוף-נפש-רוח. הגישה מקדמת היכרות עם הגוף, הטעם וההעדפה הפיזית, מאפשרת פתרונות יצירתיים בהתאמה אישית למכלול הצרכים, ולאו דווקא ע"פ סכמה מוגדרת מראש.

הגישה עוצבה מתוך אמונה כי אנשים שחיים בשלום עם עצמם ועם גופם, הנם אנשים מאושרים יותר ולפיכך אפקטיביים יותר, חיוביים ובעלי השפעה מיטיבה על סביבתם. 

מפתחת גישת סטיילינג הוליסטי©, זוהר שובל, מאמינה בטיפוח דימוי גוף חיובי והנחלת ערכים של קבלה ושלום עם הגוף לאורך שלבי החיים השונים. איזון ההשפעות שמעצבות את תפיסת עולמנו וקידום תחושת נינוחות וביטחון עצמי, בכל גיל ומידה. 

להזמנות השאירו פרטים או התקשרו 052-3794494

הסטייליסטית // זוהר שובל

יצירת קשר

טל: 052-3794494

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle