top of page
קלפי העצמה נוכחות זוהרת
קלפי העצמה נוכחות זוהרת
קלפי העצמה נוכחות זוהרת
קלפי העצמה נוכחות זוהרת

קבלו מסר מהקלפים

לכל קלף מתלווה מסר מתוקשר. ביכולתם של המסרים להביא זווית ראיה נוספת אל נושא השאלה והעמקה אל רבדים נוספים.

ממומלץ קודם לקריאת המסרים, להקשיב פנימה אל התשובות שעולות מתוכך ורק אז לקרוא את המסר מהרשימה שלפנייך.

מאפשרת

מאפשרת

לעתים ההרפיה והשחרור מתחושת השליטה, לוקחים אותך אל המקומות המדויקים לך ביותר. לפעמים המציאות שנראית קשוחה, תוביל אותך בדרכים פתלתלות - אל מחוז חפצך. אז הרפי ואפשרי למתרחש לגלות לך את התכנית הנכונה ביותר עבורך.

חברה

חברה

אומרים שחברות היא סוד הקסם, לאריכות ימים, לחיים מלאים של שמחה וסיפוק. האם את חברה טובה לעצמך?

חולמת

חולמת

בגדול, בצבע, עם צליל, צורה, ריח וטעם. כשאת מרשה לעצמך לחלום, החלומות הופכים אפשריים במציאות חייך. "אם את יכולה לחלום את זה, את יכולה ליצור את זה" (דיסני). אז קחי לך רגעי חלימה, וציירי את חלומותייך בצבעים בוהקים.

קשובה

קשובה

יש סודות שבכדי לגלותם יש להשקיט את קולות הרקע ורק להקשיב. ככל שתקשיבי יותר, תגלי יותר על רצונות ליבך הכמוסים, המהותיים, המדויקים לך ביותר. אשר אינם מושפעים מסביבתך החיצונית אלו שהיו שם תמיד, חיכו לך. שתקשיבי להם.

עפה

עפה

מותר לך לעוף! על עצמך, על חייך. ככה סתם, בלי סיבה מיוחדת. התעופות שלך משפיעות על סובביך. מזכירות להם את החופש, לפרוש, גם הם, כנפיים.

מתמקדת

מתמקדת

בכדי להגיע לנקודה מסוימת, להישג כלשהו, להגשמת רצונותייך, ביכולתך לגייס את כוח המיקוד לעזרתך. מיקוד נכון וסדרי עדיפויות, מביאים להישגים מופלאים בתוך זמן קצר. נסי ותראי.

מאושרת

מאושרת

ביכולתך למצוא רגעי אושר בכל מקום ובכל דבר. אושר הוא תפיסת עולם. הנאה, שמחה ועיסוק בדברים שמרוממים את רוחך, מחברים אותך לחלקים הגבוהים שלך וגורמים לך להרגיש טוב.

ממגנטת

ממגנטת

יש לך יכולת עמוקה ומולדת, למגנט אל חייך כל דבר שתרצי. בתנועה פנימית שקטה, ביכולתך להביא עד אלייך מכל אוצרות היקום. מה תבחרי למגנט אל חייך היום?

עסיסית

עסיסית

מחוברת אל המלאות, אל השפע שבך, אל החיות והחיוניות, אל הטעמים, הצבעים והעושר שממלאים אותך. מתמלאת בכל הטוב שלחיים יש להציע עבורך. חולקת את השפע הזה בשמחה עם העולם. החיים הם חגיגה ואת כאן כדי לחגוג עמם.

נינוחה

נינוחה

נושמת עמוק, את כל היופי והטוב שבחייך. מאפשרת לדברים לקרות סביבך, בעוד את מחוברת למרכזך. כמו עץ נטוע ביערו, נינוחה במקומך.

בוראת

בוראת

דמייני את הרצוי בחייך באופן החיי והמוחשי ביותר שתוכלי. בצבעים בוהקים, בצליל, ריח וצורה. תארי במילים, חושי את אותו הרגש שמתלווה אל חוויית ההגשמה. עשי זאת עוד היום. ביכולתך לברוא פלאים את בחייך.

אוספת

אוספת

אוספת חלקייך, אוספת דברייך, אוספת רגשותייך וחוזרת אל המרכז של עצמך. בצעד בוטח. באמונה וידיעה שהכל בסדר הנכון. שאת בטוחה שמורה ומוגנת. שהטוב עוד לפנייך.

בוחרת

בוחרת

מגוון רחב של אפשרויות קיימות בכל רגע נתון. באפשרותך לבחור ולקבל מתוכן את אלו המתאימות לך ביותר כעת. אך תחילה עלייך להכיר ולגלות מתחת כל הקולות, מהו רצון ליבך העמוק.

שופעת

שופעת

השפע קיים כבר עכשיו בחייך באינספור דרכים שונות. זהי אותו, ברכי עליו, הודי עליו. תני לו מקום. השפע קיים בך. ביכולותייך, בכישורייך, בהווייתך. את השפע בהתגלמותו על כל כולך.

יוצרת

יוצרת

יש מאין ביכולתך לצייר את עתידך, ליצור את חלומותייך אל צורה וחומר. בדמיונך, במחשבתך ובשתי ידייך, את יוצרת את מציאות חייך.

טבעית

טבעית

את יצירתה המופלאה של הבריאה על כל חלקייך הטבע שלך יפיפה וקסום הקשיבי לקול העדין בתוכך שמנחה אותך אל הבחירה הטבעית עבורך.

אמיתית

אמיתית

חזרי אל הטבע שלך הזכרי במי שאת מאין באת ומה הם המרכיבים שהופכים אותך להיות את. האמת שלך חזקה ונוכחת יותר מכל תבנית חיצונית. התחברי אל טבעך האמיתי.

מחוברת

מחוברת

בין שמיים לאדמה, את נמצאת כאן בגופך הפיזי. חיבור בין המיימדים, מתרחש בגוף החיים על פני האדמה. את נשמה בתוך גוף. לגופך תפקיד חשוב ומהותי בהתגלמותך בחיים אלו. זכרי לטפח, להזין, ולעטוף אותו באהבה.

מבטאת

מבטאת

את כל גוונייך, את יצירתיותך, את תכונותייך הרבות, את אורותייך המנצנצים, כמו גם את צללייך. יש מקום לכולך, בביטוי מלא של כל הווייתך.

מגשימה

מגשימה

חלום ישן, רעיון מהמגירה, הבזק של השראה, הופכים כעת, יותר מאי פעם, ברי יישום. האמיני וצאי לפעולה. צעדי אל ההגשמה שלך, אשר באפשרותה להגשים שפע מבורך בחייך.

מתעלה

מתעלה

במשחק החיים יש עליות ומורדות. יש רגעים של אושר עילאי ורגעים של קושי. זכרי כי זהו משחק. למדי ליהנות מהדרך. אספי את המתנות המבורכות, הממתינות עבורך בכל שלב בדרכך.

מתמירה

מתמירה

אש בוערת, ביכולה לכלות וביכולתה להתמיר. האש שבתוכך היא כלי רב עוצמה, לחורבן וגם ליצירה מחודשת, של מי שאת הופכת להיות. עבדי אתה בתשומת לב ובתבונה.

חכמה

חכמה

כמו הטבע. מחוברת ללב. יודעת לזהות את התנועה והתזמון הנכונים ולעבוד איתם. ליצור פלאים ביומיום. לראות את הקסם שבשגרה. בתנועות קטנות ועדינות, יוצרת מציאות הרמונית של פריחה, שפע וחיוניות.

פורחת

פורחת

זה הטבע שלך לפרוח, לשגשג, לשמוח. זו זכותך המולדת ותפקידך בעולם. לכל חלק בך יש תפקיד חשוב במארג החיים. בהסכמתך לחיות ולפרוח במלוא תפארתך, את נותנת השראה גם לאחרים שסביבך.

מפתיעה

מפתיעה

האם את מכירה את כל חלקיך? מתי לאחרונה ניסית נקודת מבט אחרת, בחרת לראות את מציאות חייך בצבעים שונים, מפרספקטיבה חדשה. אילו הפתעות מופלאות מצפות לך, אם לרגע תזנחי את המוכר לטובת החדש?

מעיזה

מעיזה

מי תהיי ביום שתעזי לפרוץ מסגרות, לשנות דפוסים, לבחור אחרת, לצאת מהקווים. אולי זו דרכך אל הדברים היפים ביותר בחייך?

צומחת

צומחת

לגובה ולצדדים. עולה, מתרחבת, מביאה את מתנותייך לעולם. מוזנת מהאדמה, מתענגת מהאוויר והשמש. עושה את הטבעי לך ביותר. ללא מאמץ. בולטת בשטח, מזמינה נשמות רבות ליהנות מפירותייך, מצילך, מחכמתך.

מתרווחת

מתרווחת

כשושנה הפורשת את עליה ומראה את יופיה לעולם, מפיצה את ניחוחה המתוק, מזמינה את הדבורים להגיע אליה, לסייע לה, להפיץ את פריחתה. כך ביכולך לחוש בעולם. להתרווח, להיפתח, להסכים לקבל ולהפיץ סביבך השראה ויופי. להזמין אליך את כל מה שתומך בך. לקחת מקום. להביא את עצמך בגודלך האמתי.

יצירתית

יצירתית

חופש מחשבה קלילות ושעשוע הם סביבתה הטבעית של היצירתיות. אין סוף לביטוייה הרב גוניים. יצירתיות היא תדר חופשי ופתוח לכולם, דרך של עונג ומשחק תוביל אותך לשם.

נדיבה

נדיבה

מושיטה ידייך, מעניקה ממתנותייך בנדיבות אין קץ. כעת, ראי היכן וכיצד ביכולתך להעניק מנדיבות לבך לעצמך. היפתחי והסכימי לקבל ולתת ממך ואלייך. ברוחב לב ובמסירות. כי למי מגיע יותר, מאשר לך?

נפתחת

נפתחת

כמניפה אל מגוון אינסופי של צבעים, של חוויות, של אפשרויות בחירה מופלאות. בנחת. מתוך חוויה של חופש. נפתחת אל האפשרויות הרבות. נהנית מחוויית החקירה והגילוי. נותנת לעצמך רשות להיות כל מה שתבחרי.

נחה

נחה

מה אם תחליטי לעבור ל'מוד' חופשה, ככה בלי סיבה מיוחדת, באמצע החיים הסואנים. להתפנק על כוס קפה עם חברה, לקחת יום לשהייה על חוף הים, ללבוש את שמלת החופשה היפה, לשים פרח בשיער, ככה סתם. להתבטל לכמה שעות בעונג ובהתמסרות, מבלי רשימות מטלות או רגשות אשם. חופשה היא הלך רוח או דרך חשיבה ולא מיקום גיאוגרפי. אמצי אותה ותתגלי שהיא איתך בכל זמן שתבחרי.

נושמת

נושמת

זוכרת שמסע החיים הוא ארוך ומפותל והעתיד אינו ידוע. העבודה אינה נגמרת. אפשר לעצור לרגע לנוח, לקחת לעצמך הפסקה באמצע הדרך. להשקיף על הנוף. לנשום עמוק את כל השפע, הטוב והיש. להוקיר את הרגע הזה.

שלמה

שלמה

מכירה בכל חלקיך, באורך ובצלליך, בחוזקך ובחולשותייך. מכירה בחשיבות המכלול שהופך אותך להיות שלמה בדיוק כפי שאת.

ראויה

ראויה

לפרוח במלא תפארתך, לחגוג את נשיותך. לקבל, לשמוח, לאהוב. לקחת את מקומך. להיות מי שאת, בצבעייך האמתיים, מבלי לצמצם, לעמעם או לטשטש. את יפי הבריאה שזו את.

רוקדת

רוקדת

ריקוד החיים מבקש התמסרות לרגע. כשאת רוקדת עם החיים, מניעה אנרגיה בגופך, את זוכה לשחרור מוחלט ממחשבות, דאגות ומטלות. נושמת את החיים עמוק אל קרבך, מאפשרת לקסם לעבור דרכך, חוגגת ומפזרת שמחה סביבך. חיה את הרגע.

מקבלת

מקבלת

האם את מסכימה לקבל? להתמלא, להיעזר, להזין את צרכייך כמו הפרח שמקבל את אורו מהשמש, קבלה בהסכמה והודיה היא חלק מאיזון נכון בחיים. אמרי כן

בונה

בונה

גם המבנים המורכבים והמפוארים ביותר נבנים שלב, שלב. התמדה, החזקת תמונה מנטלית של החזון, והתקדמות בקצב המתאים לך, יביאו אותך אל הגשמה של רצונותייך.

מובילה

מובילה

באמונה ובבטחה, מפיצה את אורך. יודעת שעשייתך בולטת בשטח. שיהיו שיתחברו וכאלו שלא. כשאת עושה את שלך במלאות, בנוכחות ובעוצמה, האנשים המתאימים אל אורך מתאספים.

מבריקה

מבריקה

ניצוץ של קסם, רעיון מבריק, חזון בהיר, מבליח ברגע. בעזרתם ביכולתך לשנות, להשפיע וליצור כאוות נפשך. את אחת ויחידה. השתמשי ביכולותייך ובכישורייך הייחודים כדי ליצור כל שתרצי.

חזקה

חזקה

כיהלום - החומר החזק ביותר בטבע. כמו הקריסטל אשר נוכח בעולם מילוני שנים, כך את יקרה, מנצנצת, בוהקת, עוצמתית. נוכחת בעולם. מגלה את יופייך. בכל זמן, מול כל סיטואציה, מחוברת לידיעה של מהותך העמוקה.

נוכחת

נוכחת

כאן ועכשיו זה כל מה שמתקיים. לעולם לא תוכלי להתקיים בעתיד או בעבר. הזמנה לנכוח ולראות, את החיים בהווה. את שבריר השנייה בו הקסם קורה. לחוות בכל חושייך, לנשום אל קרבך, את הריחות, הצלילים, המראות והרגשות. לחיות את הרגע הזה.

עוצמתית

עוצמתית

האור המיוחד רק לך, הצבעים שלך, האותנטיות שלך, הם הכוח שלך. כשאת מסכימה להיות בדיוק מי שאת, ללא מאמץ והוכחה, מתגלה בך עוצמה אדירה לאין שיעור.

חוגגת

חוגגת

הזיקוק קורא לך להיות בנוכחות בחגיגה מלאה של הרגע הזה. ביטוי של יצירתיות ותשוקה. רתימת איכות האש בחייך לטובת רגעים של חגיגה ושל עונג. הזיקוק מסמן גם לשים לב למינון נכון ומיטיב של אנרגיית האש בחייך, יחד עם מינון בין עשייה פרקטית לכזו שנועדה למלא אותך.

משתעשעת

משתעשעת

הגעת לכאן למטרת אושר. החיים נועדו למענך, שתרגישי בהם טוב. יש אינסוף אפשרויות טובות, נעימות וקלות להשגה עבורך. אפשר לבחור בחיי מאמץ וקושי, או בחיים של משחק ושעשוע. במה את בוחרת?

רוקמת

רוקמת

גם יצירת האומנות המורכבת ביותר, מתחילה מתנועה אחת קטנה של עשייה. בצעדים קטנים, שלב, שלב, את מתקדמת אל עבר הגשמותייך. בהתמדה ובידיעה שהנתיב הולך ומתבהר לפנייך. איזה עתיד ברצונך לרקום לך? דמייני אותו בעיני רוחך, משם תדעי איך להתקדם לצעד הבא.

שייכת

שייכת

שייכת לעולם, לבריאה, לטבע. את אחת עם הכל והכל אחד עמך.

מתנסה

מתנסה

מותר לשנות כיוון, מותר לבדוק אפשרויות, מותר להתחרט, מותר לטעות, ושוב לטעות. מותר לך ללכת לפעמים לקצוות, את אנושית, ובדרכך אין טעויות. הכל חלק ממשחק החיים. איך תדעי מה נכון לך לפני שניסית?

מאמינה

מאמינה

כמו חקלאי ששותל זרע באדמה ויודע שהיבול יצמח הוא לא מטיל בזה ספק כי יש לו ידע לגבי איך זה פועל ככה בטחי בפירות של התהליכים הפנימיים שאת עושה. החיים מראים לך שוב ושוב שדברים שאת מבקשת מגיעים אליך. מקטנים עד גדולים. פלאים קורים עבורך על בסיס יומי. יש ביכולתך לבקש ולקבל כל דבר שתרצי.

מאירה

מאירה

כשאת במיטבך, מאירה במלואך, כל מי שפוגש בך מושפע לטובה מאורך. נוכחותך משרה אור והשראה על אחרים מסביבך.

כוכבת

כוכבת

כל אחת בעולם היא ניצוץ מיוחד שאין שני לו. האם את מרשה לעצמך לקחת את הבמה? לתפוס מקום במרחב, להראות את כולך, להשמיע קולך? צאי החוצה, העולם מחכה לך.

יחודית

יחודית

מהו הדבר אשר את אוהבת לעשות יותר מכל, מהו הדבר אשר את עושה טוב יותר מכל מי שאת מכירה? זהי מה היחודיות שלך וחלקי אותה עם העולם, כי זוהי מתנתך היחודית.

מקורית

מקורית

רעיון חדש מבליח בתוכך, ברגע של היסח הדעת, ברגע של מנוחה והרפיה מהחשיבה המאומצת. חשיבה מקורית, ביכולתה לפתוח בפנייך דלתות מופלאות ולשנות את חייך. המקוריות שלך היא נכס יקר ערך עבורך ועבור סובביך. רתמי אותה לטובתך העליונה ולטובת כל הנוגעים בדבר.

מעמיקה

מעמיקה

אל תוך תוכך, צוללת. כדי לפגוש את מהותך. שם תגלי בין סלעים וחולות, גם אוצרות מופלאים להמשך דרכך. כשתסכימי להעמיק ולפגוש את עצמך על כל רגשותייך, תקבלי מפתחות אל ליבך וסודות כמוסים מהמצולות, יצופו אל פני השטח, לשחרר אותך.

בוטחת

בוטחת

החשש מן הלא נודע הוא טבעי, כמו גם רצון הלב להתקדם בנתיב שלך. פסעי קדימה בצעד בטוח ובאמונה כי הדרך סלולה עבורך ואת שמורה ומוגנת.

מתמסרת

מתמסרת

לתהליך, לחיים, לכל הקורה והמגיע אל פתחך. מסכימה לעבור אל תודעת התלמיד, להגמיש את החשיבה ולהיפתח אל הלא נודע. סומכת על עצמך ועל הבריאה. יודעת שהדברים תמיד מתרחשים לטובתך העליונה. את במקום הנכון יקרה.

אמיצה

אמיצה

הולכת באומץ בדרכך. מביאה את לבך איתך לכל מקום. חווה את החיים במלואם על מגוון הרגשות. אמיצה להיות קשובה אל ליבך, לנהל את רגשותייך בתבונה

מתחדשת

מתחדשת

כמו הטבע גם את מחליפה עונות, מתחדשת. תאייך, עורך, שיערך, עצמותייך, מחשבותייך, תודעתך. האם תסכימי לאמץ את החדש? הלא הוא טבעך.

משחררת

משחררת

את דפוסי המחשבה הישנים, את הביקורת והשיפוט, את הפחד מחוסר, את הלחץ והדחיסות, את החובה להתאים לתבנית שלא הולמת אותך. משחררת את כל מה ששייך לעבר. כמה קלילות ומרחב מאפשר השחרור.

משתנה

משתנה

הדבר היחיד הקבוע הוא השינוי. מהיום בו נולדת ועד יומך האחרון, את נעה על ציר השינוי. הגוף משתנה מרגע היווצרותו ברחם אמו וממשיך להשתנות בכל יום ויום. כמו הטבע, המשתנה תדיר, כך גם את. גופך. מחשבתך. רגשותייך ורצונותייך. שינוי הנו תנועה טבעית ומבורכת, צופן בחובו אפשרויות רבות עבורך. האם את מקבלת את השינוי בברכה?

מרפה

מרפה

מרפה מהמאמץ, המתחים, מהחשיבה, מהחייב והצריך. לוקחת לעצמך הפוגה. מעבירה את תודעתך אל הדברים הפשוטים והטובים שקיימים. שמה ראש ומתמסרת לרגע. לפעמים הדרך הטובה ביותר לפתור את כל העניינים הבוערים היא לקחת רגע של שקט ומנוחה לעצמך. בידיעה עמוקה שהכל מסתדר על הצד הטוב ביותר.

נוגעת

נוגעת

כדי ליהנות מפירות צמיחתך, לעיתים עלייך להפשיל שרוולים ולהסכים לגעת בידייך החשופות, באדמה הבוצית. לדרוך בשבילים לא סלולים. לפגוש מצבים לא מוכרים. זהו חלק ממשחק החיים. יש המוצאים אותו מהנה במיוחד. החיים מזמינים אותך לגעת/להשתתף.

זורחת

זורחת

בפשטות ובמלאות, מאירה את אורך הייחודי. אין מאמץ בלזרוח במלא אורך, המאמץ הינו בניסיון לצמצם את הווייתך, למען לא תסנוורי אחרים. האם השמש חוששת לסנוור באורה? הרי זהו טבעה. היא עושה את תפקידה, וסומכת על כל חלקי הבריאה, שידעו לעבוד עם אורה לטובתם. האור שלך הוא ברכה לעולם. הגיע זמנך להאיר.

בעלת חזון

בעלת חזון

שמיים פתוחים, בהירות מחשבה, פרספקטיבה גבוהה. מאפשרים לך לקבל הבנות חדשות שיסייעו בידך כעת. קחי רגע לעצמך. קחי מידת רוחק מהעניין. נוחי ושוטי לך בהנאה. תני לתמונה חדשה ובהירה, חזון חדש, להתגלות לפנייך.

קוסמת

קוסמת

בעזרת דמיונך ומחשבותייך ביכולתך ליצור קסמים בחייך. ציירי בעיני רוחך את כל היפה והמיטיב שברצונך להביא אל חייך, כתבי במחברתך את רצונותייך המתוקים ביותר, וצפי בניסים מתרחשים אל מול עינייך.

זוהרת

זוהרת

להאיר ולזהור אינן פעולות שיש עלייך לעשות, כי אם הוויה שהנך כבר עכשיו, זוהרת מעצם היותך.

אינסופית

אינסופית

כאינסוף הכוכבים שברקיע כגודלו האינסופי של היקום הזכרי בטבעך האמיתי ביכולותיך האינסופיות להפוך לכל מה שתרצי להיות אין גבולות שעוצרים אותך מלבד אלו שאת מאמינה בקיומם מה אם תאפשרי לעצמך להתרחב אל מעבר תקרת הזכוכית אל מעבר מסך האשליה?

מתקרקעת

מתקרקעת

עמוק אל תוך האדמה, מעמיקה שורשים. מזינה ומאזנת את גופך, מתחברת אל מהותך. עם רגליים על הקרקע. הופכת אחת עם הבריאה.

אוהבת

אוהבת

תדר של אהבה ורוך ממלא אותך בשמחה פורש חיוך רחב על פנייך מרפה את שרירייך מרפא כל תא בגופך בכל רגע קיימת בפנייך הבחירה לאהוב

אהובה

אהובה

להתמסר לרכות ללב החם שמולך שרוצה בטובתך ששמח בהיותך שמברך את נוכחותך אהובה הנך

מברכת

מברכת

ברכי על המציאות שלך, כי את בחרת בה וכל מה שנמצא בה את ביקשת ויצרת. המשיכי לדייק את בקשותייך ותראי אותן נוצרות ומתגשמות במציאות חייך. ברכי ומהברכה שתתני למציאות שלך, תיוולד ברכה.

רכה

רכה

מי את מתחת לעטיפה החיצונית, האם זה בטוח עבורך להתחבר אל רכות החיים? אל איכויות של רוך, תום ופשטות. להרכיב על עינייך משקפיים ורודים. להסכים להביט בעולם מנקודות מבט של ילדה, שיודעת איך לראות את הקסם בכל דבר ואיך לצפות לטוב ביותר. הזכרי באנרגיית הרכות שלך ואמצי אותה בחזרה אלייך.

מתקרבת

מתקרבת

מתקרבת אל עצמך. מכירה בכל רבדייך, מכירה בעומקייך, ברגשותייך, באהבותייך ורצונותייך. כשאת ועצמך קרובות ומחוברות, כולם מרוויחים.

מתענגת

מתענגת

במהלך החיים והמטלות, זוכרת לעצור ולהתענג מהדברים הקטנים, הפשוטים. למצוא רגעים של קסם ולמצות מתוכם את ההנאה והעונג. אלו הם הרגעים המטעינים אותך באנרגיית חיות, חיוניות ושמחה.

מתעוררת

מתעוררת

מפרספקטיבה גבוהה, ביכולתך לראות דברים שנסתרו מעינייך עד כה. בוקר טוב יקרה, שחר של יום חדש נפתח לפנייך ואתו יכולת חדשה לקבל את המתרחש, בידיעה בוטחת בתכנית הגבוהה.

נוטעת

נוטעת

חלומותייך, תקוותייך ורצונותייך, נטמנו באדמה ביד בוטחת, יש בך את האמונה והסבלנות. בציפייה להבשלת הפירות המתוקים של תהליכי צמיחה עמוקים אשר התרחשו מתחת לפני השטח זמן רב לפני שנגלו לעין.

חופשיה

חופשיה

מי אחראי על החופש שלך? חופש הביטוי, חופש היצירה, חופש התנועה. האם את מאפשרת לעצמך את הבחירה החופשית המלאה אותה ליבך מבקש? מהו צעד החופש שברצונך לעשות עבורך היום?

נובעת

נובעת

יצירתיות ושפע נובעים מתוכך כמי מעיין זכים. ליצירתיות אין גבולות והיא אף פעם לא נגמרת. בכל יום ביכולתך להמציא את עצמך מחדש. ביכולתך לבחור ולהתחבר אל ערוצי ההשראה הפתוחים עבורך ולתת לזרם היצירה לנבוע מתוכך.

מכוונת

מכוונת

את מיתרי ליבך. קשובה לקול הפנימי הקורא לך ללכת בעקבותיו. מתאימה את מיקוד עשייתך אל הקריאה העמוקה שבתוכך.

אופטימית

אופטימית

מכירה בטוב, רואה את הטוב, מאמינה באהבה ובכל הטוב והמתוק שלחיים יש להעניק לך מתחברת לאיכויות של הילדה היצירתית המאמינה הרואה את הטוב שבדברים. מתחברת לאיכות של משחקיות. מקלילה.

רשימת המסרים מהקלפים

1. אינסופית
כאינסוף הכוכבים שברקיע
כגודלו האינסופי של היקום
הזכרי בטבעך האמיתי
ביכולותיך האינסופיות
להפוך לכל מה שתרצי להיות
אין גבולות שעוצרים אותך
מלבד אלו שאת מאמינה בקיומם
מה אם תאפשרי לעצמך להתרחב אל מעבר תקרת הזכוכית
אל מעבר מסך האשליה?
 
2. אוספת
אוספת חלקייך אוספת דברייך אוספת רגשותייך וחוזרת אל המרכז של עצמך. בצעד בוטח. באמונה וידיעה שהכל בסדר הנכון. שאת בטוחה שמורה ומוגנת. שהטוב עוד לפנייך.
 
3. אהובה
להתמסר לרכות
ללב החם שמולך
שרוצה בטובתך
ששמח בהיותך
שמברך את נוכחותך
אהובה הנך
 
4. אופטימית
מכירה בטוב, רואה את הטוב, מאמינה באהבה ובכל הטוב והמתוק שלחיים יש להעניק לך
מתחברת לאיכויות של הילדה היצירתית המאמינה הרואה את הטוב שבדברים. מתחברת לאיכות של משחקיות. מקלילה.
 
5. אמיצה

הולכת באומץ בדרכך. מביאה את לבך איתך לכל מקום. חווה את החיים במלואם על מגוון הרגשות. אמיצה להיות קשובה אל ליבך, לנהל את רגשותייך בתבונה.
 
6. אמיתית
חזרי אל הטבע שלך
הזכרי במי שאת
מאין באת
ומה הם המרכיבים
שהופכים אותך למי שאת
האמת שלך חזקה ונוכחת
יותר מכל תבנית חיצונית
זה הבית שלך
 
7. אוהבת
תדר של אהבה ורוך
ממלא אותך בשמחה
פורש חיוך רחב על פנייך
מרפה את שרירייך
מרפא כל תא בגופך
בכל רגע קיימת בפנייך הבחירה
לאהוב
 
8. בוחרת
מגוון רחב של אפשרויות קיימות בכל רגע נתון. באפשרותך לבחור ולקבל מתוכן את אלו המתאימות לך ביותר כעת. 
אך תחילה עלייך להכיר ולגלות מתחת כל הקולות, מהו רצון ליבך העמוק.
 
9. בונה
גם המבנים המורכבים והמפוארים ביותר נבנים שלב, שלב. 
התמדה, החזקת תמונה מנטלית של החזון, והתקדמות בקצב המתאים לך, יביאו אותך אל הגשמה של רצונותייך.
 
10. בוטחת
החשש מן הלא נודע הוא טבעי,
כמו גם רצון הלב להתקדם בנתיב שלך.
פסעי קדימה בצעד בטוח ובאמונה
כי הדרך סלולה עבורך
ואת שמורה ומוגנת.
 
11. בוראת
דמייני את הרצוי בחייך באופן החיי והמוחשי ביותר שתוכלי. בצבעים בוהקים, בצליל, ריח וצורה. תארי במילים, חושי את אותו הרגש שמתלווה אל חוויית ההגשמה. 
עשי זאת עוד היום.
ביכולתך לברוא פלאים את בחייך.
 
12. בעלת חזון
שמיים פתוחים, בהירות מחשבה, פרספקטיבה גבוהה. מאפשרים לך לקבל הבנות חדשות שיסייעו בידך כעת. קחי רגע לעצמך. קחי מידת רוחק מהעניין. נוחי ושוטי לך בהנאה. 
תני לתמונה חדשה ובהירה, חזון חדש, להתגלות לפנייך.

13. זוהרת
להאיר ולזהור אינן פעולות שיש עלייך לעשות,
כי אם הוויה שהנך כבר עכשיו,
זוהרת מעצם היותך.


14. זורחת
בפשטות ובמלאות, מאירה את אורך הייחודי.
אין מאמץ בלזרוח במלא אורך,
המאמץ הינו בניסיון לצמצם את הווייתך,
למען לא תסנוורי אחרים.
האם השמש חוששת לסנוור באורה?
הרי זהו טבעה. היא עושה את תפקידה,
וסומכת על כל חלקי הבריאה,
שידעו לעבוד עם אורה לטובתם.
האור שלך הוא ברכה לעולם. הגיע זמנך להאיר.

15. חברה
אומרים שחברות היא סוד הקסם,
לאריכות ימים, לחיים מלאים של שמחה וסיפוק.
האם את חברה טובה לעצמך?

16. חולמת
בגדול, בצבע,
עם צליל, צורה, ריח וטעם.
כשאת מרשה לעצמך לחלום,
החלומות הופכים אפשריים במציאות חייך.
"אם את יכולה לחלום את זה, את יכולה ליצור את זה" (דיסני).
אז קחי לך רגעי חלימה, וציירי את חלומותייך בצבעים בוהקים.

17. חזקה
כיהלום - החומר החזק ביותר בטבע.
כמו הקריסטל אשר נוכח בעולם מילוני שנים,
כך את יקרה, מנצנצת, בוהקת, עוצמתית. 
נוכחת בעולם. מגלה את יופייך. 
בכל זמן, מול כל סיטואציה,
מחוברת לידיעה של מהותך העמוקה. 

18. חכמה
כמו הטבע. מחוברת ללב. יודעת לזהות את התנועה והתזמון הנכונים ולעבוד איתם. ליצור פלאים ביומיום. לראות את הקסם שבשגרה. בתנועות קטנות ועדינות, יוצרת מציאות הרמונית של פריחה, שפע וחיוניות.

19. חוגגת
הזיקוק קורא לך להיות בנוכחות בחגיגה מלאה של הרגע הזה. ביטוי של יצירתיות ותשוקה. רתימת איכות האש בחייך לטובת רגעים של יצירה ושל עונג. הזיקוק מסמן גם לשים לב למינון נכון ומיטיב של אנרגיית האש בחייך, יחד עם מינון בין עשייה פרקטית לכזו שנועדה למלא אותך.

20. חופשיה
מי אחראי על החופש שלך?
חופש הביטוי, חופש היצירה, חופש התנועה.
האם את מאפשרת לעצמך את הבחירה החופשית המלאה
אותה ליבך מבקש?
מהו צעד החופש שברצונך לעשות עבורך היום?

21. טבעית
את יצירתה המופלאה של הבריאה
על כל חלקייך
הטבע שלך יפיפה וקסום
הקשיבי לקול העדין בתוכך
שמנחה אותך אל הבחירה
הטבעית עבורך.

22. יחודית
מהו הדבר אשר את אוהבת לעשות יותר מכל,
מהו הדבר אשר את עושה טוב יותר מכל מי שאת מכירה?
זהי מה היחודיות שלך וחלקי אותה עם העולם,
כי זוהי מתנתך היחודית.

23. יצירתית
חופש מחשבה קלילות ושעשוע הם סביבתה הטבעית של היצירתיות.
אין סוף לביטוייה הרב גוניים.
יצירתיות היא תדר חופשי ופתוח לכולם,
דרך של עונג ומשחק תוביל אותך לשם.

24. יוצרת
יש מאין
ביכולתך לצייר את עתידך,
ליצור את חלומותייך
אל צורה וחומר.
בדמיונך, במחשבתך ובשתי ידייך,
את יוצרת את מציאות חייך.

25. כוכבת
כל אחת בעולם היא ניצוץ מיוחד שאין שני לו.
האם את מרשה לעצמך לקחת את הבמה?
לתפוס מקום במרחב,
להראות את כולך,
להשמיע קולך?
צאי החוצה,
העולם מחכה לך.

26. מאושרת
ביכולתך למצוא רגעי אושר בכל מקום ובכל דבר.
אושר הוא תפיסת עולם.
הנאה, שמחה ועיסוק בדברים שמרוממים את רוחך,
מחברים אותך לחלקים הגבוהים שלך
וגורמים לך להרגיש טוב.

27. מאירה
כשאת במיטבך,
מאירה במלואך,
כל מי שפוגש בך
מושפע לטובה מאורך.
נוכחותך משרה אור והשראה על אחרים מסביבך.

28. מאמינה
כמו חקלאי ששותל זרע באדמה ויודע שהיבול יצמח
הוא לא מטיל בזה ספק כי יש לו ידע לגבי איך זה פועל
ככה בטחי בפירות של התהליכים הפנימיים שאת עושה.
החיים מראים לך שוב ושוב שדברים שאת מבקשת מגיעים אליך. מקטנים עד גדולים.
פלאים קורים עבורך על בסיס יומי.

יש ביכולתך לבקש ולקבל כל דבר שתרצי.

29. מאפשרת
לעתים ההרפיה והשחרור מתחושת השליטה,
לוקחים אותך אל המקומות המדויקים לך ביותר.
לפעמים המציאות שנראית קשוחה,
תוביל אותך בדרכים פתלתלות - אל מחוז חפצך.
אז הרפי ואפשרי למתרחש 
לגלות לך את התכנית הנכונה ביותר עבורך.

30. מבטאת
את כל גוונייך,
את יצירתיותך,
את תכונותייך הרבות,
את אורותייך המנצנצים,
כמו גם את צללייך.
יש מקום לכולך,
בביטוי מלא
של כל הווייתך.

31. מבריקה
ניצוץ של קסם, 
רעיון מבריק,
חזון בהיר,
מבליח ברגע.
בעזרתם ביכולתך 
לשנות, להשפיע וליצור כאוות נפשך.
את אחת ויחידה.
השתמשי ביכולותייך ובכישורייך היחודיים
כדי ליצור כל שתרצי.

32. מברכת
ברכי על המציאות שלך,
כי את בחרת בה וכל מה שנמצא בה את ביקשת ויצרת.
המשיכי לדייק את בקשותייך
ותראי אותן נוצרות ומתגשמות במציאות חייך.
ברכי ומהברכה שתתני למציאות שלך, תיוולד ברכה.

33. מגשימה
חלום ישן,
רעיון מהמגירה,
הבזק של השראה,
הופכים כעת,
יותר מאי פעם,
ברי יישום.
האמיני וצאי לפעולה.
צעדי אל ההגשמה שלך,
אשר באפשרותה להגשים שפע מבורך בחייך.

34. מחוברת
בין שמיים לאדמה, את נמצאת כאן בגופך הפיזי. 
חיבור בין המיימדים, מתרחש בגוף החיים על פני האדמה. 
את נשמה בתוך גוף.

לגופך תפקיד חשוב ומהותי בהתגלמותך בחיים אלו. 
זכרי לטפח, להזין, ולעטוף אותו באהבה.

35. מובילה
באמונה ובבטחה, מפיצה את אורך.
יודעת שעשייתך בולטת בשטח.
שיהיו שיתחברו וכאלו שלא.
כשאת עושה את שלך
במלאות, בנוכחות ובעוצמה,
האנשים המתאימים אל אורך מתאספים.

36. מכוונת
את מיתרי ליבך.
קשובה לקול הפנימי הקורא לך ללכת בעקבותיו.
מתאימה את מיקוד עשייתך 
אל הקריאה העמוקה שבתוכך.

37. ממגנטת
יש לך יכולת עמוקה ומולדת,
למגנט אל חייך כל דבר שתרצי.
בתנועה פנימית שקטה,
ביכולתך להביא עד אלייך
מכל אוצרות היקום.
מה תבחרי למגנט אל חייך היום?

38. מעמיקה
אל תוך תוכך,
צוללת.
כדי לפגוש את מהותך.
שם תגלי בין סלעים וחולות,
גם אוצרות מופלאים
להמשך דרכך.
כשתסכימי להעמיק
ולפגוש את עצמך
על כל רגשותייך,
תקבלי מפתחות אל ליבך
וסודות כמוסים מהמצולות,
יצופו אל פני השטח,
לשחרר אותך.

39. מעיזה
מי תהיי ביום שתעזי
לפרוץ מסגרות,
לשנות דפוסים,
לבחור אחרת,
לצאת מהקווים.
אולי זו דרכך אל
הדברים היפים ביותר בחייך?

40. מפתיעה
האם את מכירה את כל חלקיך?
מתי לאחרונה ניסית נקודת מבט אחרת,
בחרת לראות את מציאות חייך בצבעים שונים,
מפרספקטיבה חדשה.
אילו הפתעות מופלאות מצפות לך,
אם לרגע תזנחי את המוכר
לטובת החדש?

41. מקבלת
האם את מסכימה לקבל?
להתמלא, להיעזר, להזין את צרכייך
כמו הפרח שמקבל את אורו מהשמש,
קבלה בהסכמה והודיה
היא חלק מאיזון נכון בחיים.
אמרי כן

42. מקורית
רעיון חדש מבליח בתוכך, ברגע של היסח הדעת,

ברגע של מנוחה והרפיה מהחשיבה המאומצת. 
חשיבה מקורית, ביכולתה לפתוח בפנייך דלתות מופלאות

ולשנות את חייך.

המקוריות שלך היא נכס יקר ערך

עבורך ועבור סובביך.

רתמי אותה לטובתך העליונה

ולטובת כל הנוגעים בדבר.

43. מרפה
מרפה מהמאמץ, המתחים, מהחשיבה, מהחייב והצריך.
לוקחת לעצמך הפוגה.
מעבירה את תודעתך אל הדברים הפשוטים והטובים שקיימים.

שמה ראש ומתמסרת לרגע.

לפעמים הדרך הטובה ביותר לפתור את כל העניינים הבוערים

היא לקחת רגע של שקט ומנוחה לעצמך.

בידיעה עמוקה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר.

44. משחררת
את דפוסי המחשבה הישנים,
את הביקורת והשיפוט,
את הפחד מחוסר,
את הלחץ והדחיסות,
את החובה להתאים לתבנית שלא הולמת אותך.
משחררת את כל מה ששייך לעבר.
כמה קלילות ומרחב מאפשר השחרור.

45. משתנה
הדבר היחיד הקבוע הוא השינוי.
מהיום בו נולדת ועד יומך האחרון,

את נעה על ציר השינוי. 
הגוף משתנה מרגע היווצרותו ברחם אמו

וממשיך להשתנות בכל יום ויום. 
כמו הטבע, המשתנה תדיר, כך גם את. 
גופך. מחשבתך. רגשותייך ורצונותייך. 
שינוי הנו תנועה טבעית ומבורכת,
צופן בחובו אפשרויות רבות עבורך. 
האם את מקבלת את השינוי בברכה?

46. משתעשעת
הגעת לכאן למטרת אושר.
החיים נועדו למענך, שתרגישי בהם טוב.
יש אינסוף אפשרויות טובות, נעימות וקלות להשגה עבורך.
אפשר לבחור בחיי מאמץ וקושי,
או בחיים של משחק ושעשוע.
במה את בוחרת?

47. מתחדשת
כמו הטבע גם את מחליפה עונות,
מתחדשת. 
תאייך, עורך, שיערך, עצמותייך,
מחשבותייך, תודעתך. 
האם תסכימי לאמץ את החדש? 
הלא הוא טבעך.

48. מתמקדת
בכדי להגיע לנקודה מסוימת,

להישג כלשהו, להגשמת רצונותייך, 
ביכולתך לגייס את כוח המיקוד לעזרתך.
מיקוד נכון וסדרי עדיפויות, 
מביאים להישגים מופלאים בתוך זמן קצר.

נסי ותראי.

49. מתמירה
אש בוערת,
ביכולה לכלות
וביכולתה להתמיר.
האש שבתוכך היא כלי רב עוצמה,
לחורבן וגם ליצירה מחודשת,
של מי שאת הופכת להיות.
עבדי אתה בתשומת לב ובתבונה.

50. מתמסרת
לתהליך, לחיים, לכל הקורה והמגיע אל פתחך.
מסכימה לעבור אל תודעת התלמיד, 
להגמיש את החשיבה ולהיפתח אל הלא נודע. 
סומכת על עצמך ועל הבריאה.
יודעת שהדברים תמיד מתרחשים לטובתך העליונה.
את במקום הנכון יקרה.

51. מתנסה
מותר לשנות כיוון,
מותר לבדוק אפשרויות,
מותר להתחרט,
מותר לטעות,
ושוב לטעות.
מותר לך ללכת לפעמים לקצוות,
את אנושית, ובדרכך אין טעויות.
הכל חלק ממשחק החיים.
איך תדעי מה נכון לך
לפני שניסית?

52. מתעוררת
מפרספקטיבה גבוהה,
ביכולתך לראות דברים
שנסתרו מעינייך עד כה.

בוקר טוב יקרה,
שחר של יום חדש
נפתח לפנייך
ואתו יכולת חדשה לקבל את המתרחש,
בידיעה בוטחת בתכנית הגבוהה.

53. מתענגת
במהלך החיים והמטלות, 
זוכרת לעצור ולהתענג מהדברים הקטנים, הפשוטים.
למצוא רגעים של קסם ולמצות מתוכם את ההנאה והעונג. 
אלו הם הרגעים המטעינים אותך באנרגיית חיות, חיוניות ושמחה.

54. מתעלה
במשחק החיים יש עליות ומורדות. 
יש רגעים של אושר עילאי ורגעים של קושי. 
זכרי כי זהו משחק. למדי ליהנות מהדרך. 
אספי את המתנות המבורכות,
הממתינות עבורך בכל שלב בדרכך.

55. מתקרבת
מתקרבת אל עצמך.
מכירה בכל רבדייך,
מכירה בעומקייך,
ברגשותייך,
באהבותייך
ורצונותייך.
כשאת ועצמך 
קרובות ומחוברות,
כולם מרוויחים.

56. מתקרקעת
עמוק אל תוך האדמה,
מעמיקה שורשים.
מזינה ומאזנת את גופך,
מתחברת אל מהותך.

עם רגליים על הקרקע.
הופכת אחת עם הבריאה.

57. מתרווחת
כשושנה הפורשת את עליה ומראה את יופיה לעולם, 
מפיצה את ניחוחה המתוק, 
מזמינה את הדבורים להגיע אליה,

לסייע לה, להפיץ את פריחתה.
כך ביכולך לחוש בעולם. 
להתרווח, להיפתח, 
להסכים לקבל ולהפיץ סביבך השראה ויופי. 
להזמין אליך את כל מה שתומך בך. 
לקחת מקום.
להביא את עצמך בגודלך האמתי. 

58. נדיבה
מושיטה ידייך,
מעניקה ממתנותייך

בנדיבות אין קץ. 
כעת, ראי היכן וכיצד 
ביכולתך להעניק מנדיבות לבך לעצמך. 
היפתחי והסכימי לקבל ולתת ממך ואלייך. 
ברוחב לב ובמסירות. 
כי למי מגיע יותר, מאשר לך? 

59. נובעת
יצירתיות ושפע נובעים מתוכך 
כמי מעיין זכים. 
ליצירתיות אין גבולות והיא אף פעם לא נגמרת. 
בכל יום ביכולתך להמציא את עצמך מחדש. 
ביכולתך לבחור ולהתחבר 
אל ערוצי ההשראה הפתוחים עבורך
ולתת לזרם היצירה לנבוע מתוכך.

60. נוגעת
כדי ליהנות מפירות צמיחתך,
לעיתים עלייך להפשיל שרוולים ולהסכים לגעת
בידייך החשופות, באדמה הבוצית.
לדרוך בשבילים לא סלולים. 
לפגוש מצבים לא מוכרים.
זהו חלק ממשחק החיים. 
יש המוצאים אותו מהנה במיוחד. 
החיים מזמינים אותך לגעת/להשתתף.

61. נוטעת
חלומותייך, תקוותייך ורצונותייך, 
נטמנו באדמה ביד בוטחת, 
יש בך את האמונה והסבלנות. 
בציפייה להבשלת הפירות המתוקים
של תהליכי צמיחה עמוקים 
אשר התרחשו מתחת לפני השטח 
זמן רב לפני שנגלו לעין.

62. נוכחת
כאן ועכשיו
זה כל מה שמתקיים.
לעולם לא תוכלי להתקיים בעתיד או בעבר.
הזמנה לנכוח ולראות,
את החיים בהווה.
את שבריר השנייה בו הקסם קורה.
לחוות בכל חושייך,
לנשום אל קרבך,
את הריחות, הצלילים, המראות והרגשות.
לחיות את הרגע הזה.

63. נושמת
זוכרת שמסע החיים הוא ארוך ומפותל 
והעתיד אינו ידוע. 
העבודה אינה נגמרת. 
אפשר לעצור לרגע לנוח,

לקחת לעצמך הפסקה באמצע הדרך. 
להשקיף על הנוף.

לנשום עמוק את כל השפע, הטוב והיש. 
להוקיר את הרגע הזה.

64. נחה
מה אם תחליטי לעבור ל'מוד' חופשה, 
ככה בלי סיבה מיוחדת, באמצע החיים הסואנים. 
להתפנק על כוס קפה עם חברה,
לקחת יום לשהייה על חוף הים,
ללבוש את שמלת החופשה היפה, 
לשים פרח בשיער, ככה סתם. 
להתבטל לכמה שעות בעונג ובהתמסרות,
מבלי רשימות מטלות או רגשות אשם.
חופשה היא הלך רוח או דרך חשיבה
ולא מיקום גיאוגרפי. 
אמצי אותה ותתגלי שהיא איתך בכל זמן שתבחרי.

65. נינוחה
נושמת עמוק,
את כל היופי והטוב שבחייך.
מאפשרת לדברים לקרות סביבך,
בעוד את מחוברת למרכזך.
כמו עץ נטוע ביערו,
נינוחה במקומך.

66. נפתחת
כמניפה אל מגוון אינסופי של צבעים, 
של חוויות, של אפשרויות בחירה מופלאות. 
בנחת. מתוך חוויה של חופש. 
נפתחת אל האפשרויות הרבות. 
נהנית מחוויית החקירה והגילוי. 
נותנת לעצמך רשות להיות 
כל מה שתבחרי.

67. עוצמתית
האור המיוחד רק לך, 
הצבעים שלך, האותנטיות שלך, 
הם הכוח שלך. 
כשאת מסכימה להיות בדיוק מי שאת,
ללא מאמץ והוכחה,
מתגלה בך עוצמה אדירה לאין שיעור.

68. עסיסית
מחוברת אל המלאות, 
אל השפע שבך, 
אל החיות והחיוניות, 
אל הטעמים, הצבעים והעושר שממלאים אותך. 
מתמלאת בכל הטוב שלחיים יש להציע עבורך. 
חולקת את השפע הזה בשמחה עם העולם. 
החיים הם חגיגה ואת כאן כדי לחגוג עמם.

69. עפה
מותר לך לעוף!
על עצמך,
על חייך.
ככה סתם,
בלי סיבה מיוחדת.
התעופות שלך משפיעות 
על סובביך.
מזכירות להם
את החופש,
לפרוש, גם הם, כנפיים.

70. פורחת
זה הטבע שלך לפרוח, לשגשג, לשמוח. 
זו זכותך המולדת ותפקידך בעולם. 
לכל חלק בך יש תפקיד חשוב במארג החיים. 
בהסכמתך לחיות ולפרוח במלוא תפארתך,
את נותנת השראה גם לאחרים שסביבך.


71. צומחת
לגובה ולצדדים.

עולה, מתרחבת, 
מביאה את מתנותייך לעולם. 
מוזנת מהאדמה, מתענגת מהאוויר והשמש. 
עושה את הטבעי לך ביותר. ללא מאמץ. 
בולטת בשטח, מזמינה נשמות רבות 
ליהנות מפירותייך, מצילך, מחכמתך.

72. קוסמת
בעזרת דמיונך ומחשבותייך 
ביכולתך ליצור קסמים בחייך. 
ציירי בעיני רוחך את כל היפה והמיטיב 
שברצונך להביא אל חייך,
כתבי במחברתך את רצונותייך המתוקים ביותר,
וצפי בניסים מתרחשים אל מול עינייך.

73. קשובה
יש סודות שבכדי לגלותם 
יש להשקיט את קולות הרקע 
ורק להקשיב.
ככל שתקשיבי יותר,
תגלי יותר
על רצונות ליבך הכמוסים,
המהותיים,
המדויקים לך ביותר.
אשר אינם מושפעים מסביבתך החיצונית
אלו שהיו שם תמיד,
חיכו לך.

שתקשיבי להם.

74. ראויה
לפרוח במלא תפארתך,
לחגוג את נשיותך.
לקבל, לשמוח, לאהוב.
לקחת את מקומך.
להיות מי שאת, בצבעייך האמתיים,
מבלי לצמצם, לעמעם או לטשטש.
את יפי הבריאה
שזו את.

75. רוקדת
ריקוד החיים מבקש התמסרות לרגע. 
כשאת רוקדת עם החיים, מניעה אנרגיה בגופך,
את זוכה לשחרור מוחלט ממחשבות, דאגות ומטלות.
נושמת את החיים עמוק אל קרבך,
מאפשרת לקסם לעבור דרכך,
חוגגת ומפזרת שמחה סביבך. 
חיה את הרגע.

76. רוקמת
גם יצירת האומנות המורכבת ביותר,
מתחילה מתנועה אחת קטנה של עשייה.
בצעדים קטנים, שלב, שלב,
את מתקדמת אל עבר הגשמותייך.
בהתמדה ובידיעה 
שהנתיב הולך ומתבהר לפנייך.
איזה עתיד ברצונך לרקום לך?
דמייני אותו בעיני רוחך,
משם תדעי איך להתקדם לצעד הבא.

77. רכה
מי את מתחת לעטיפה החיצונית,
האם זה בטוח עבורך להתחבר אל רכות החיים?
אל איכויות של רוך, תום ופשטות. 
להרכיב על עינייך משקפיים ורודים.
להסכים להביט בעולם מנקודות מבט של ילדה,
שיודעת איך לראות את הקסם בכל דבר 
ואיך לצפות לטוב ביותר. 
הזכרי באנרגיית הרכות שלך

ואמצי אותה בחזרה אלייך.

78. שופעת
השפע קיים כבר עכשיו בחייך
באינספור דרכים שונות.
זהי אותו, ברכי עליו,
הודי עליו.
תני לו מקום.
השפע קיים בך.
ביכולותייך, בכישורייך, בהווייתך. 
את השפע בהתגלמותו
על כל כולך.

79. שייכת
שייכת לעולם, לבריאה, לטבע. 
את אחת עם הכל והכל אחד עמך.

80. שלמה
מכירה בכל חלקיך,
באורך ובצלליך,
בחוזקך ובחולשותייך.
מכירה בחשיבות המכלול
שהופך אותך להיות שלמה בדיוק כפי שאת.

כל הזכויות שמורות לזוהר שובל©

מה הקלפים מגלים לנו?

 

לאסתטיקה כוח עוצמתי ונוכח המשפיע עלינו בדרכים רבות, ברמות מודעות ולא מודעות. בכוחם של מסר ויזואלי ואסוציאציה כדי לגלות רבדים עמוקים בתוכנו ולקבל רמזים על האופן בו נוכל להביאם לידי ביטוי בחיי היום יום שלנו.

 קלפי נוכחות זוהרת© מגלמים איכויות של צורה ומתאר, קודים ויזואליים, תדרים של צבע ושפה של אסתטיקה.

מאפשרים לכל החפץ להתנסות בהם ולהוסיפם אל ארגז הכלים האישי.

                                                                                      

הקלפים נוצרו לפי גישת סטיילינג הוליסטי, המסייעת ביצירת תדמית אישית תומכת. תוך אמונה כי אנשים שחיים בשלום עם עצמם ועם גופם, הנם מאושרים יותר ולפיכך אפקטיביים, חיוביים ובעלי השפעה מיטיבה על סביבתם.

 

הקלפים נכתבו בלשון נקבה, אך גם הגברים שמחבורה מוזמנים להנות מהם.

ניתן לעבוד איתם בקבוצה, במעגלי העצמה, במפגשי לימוד, טיפול, או במפגשים אישיים.

  

מאחלת לכם חווית גילוי והתרחבות עם חיבור אל מהות של נוכחות זוהרת.

באהבה, זוהר שובל, יוצרת הקלפים ומפתחת גישת סטיילינג הוליסטי© 

קלפי העצמה נוכחות זוהרת

פרגנו לעצמכן מתנה שווה

קלפי העצמה נשיים בערכה יפייפיה.

מתנה מיוחדת ומקורית לנשים ולנערות בכל גיל.

שתפו

רוצים לשתף חוויות מהפתיחות שלכם?

יש לכם הצעות לפתיחות נוספות?

מוזמנים לשתף באינסטגרם ובדף הפייסבוק שלנו:

קלפי העצמה - נוכחות זוהרת

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page