יצירת קשר

טל: 052-3794494

stylist-it digital

דיגיטל סטיילינג לעסקים

אתר מעוצב ברוח העסק שלכם

חלק חשוב בתדמית מלוטשת זו הנראות של העסק שלכם ברשת.

אתר אינטרנט תדמיתי בהתאמה אישית, עם דגש על עיצוב הנאמן לערכי המותג שלכם ולשפה העיצובית שלו, זו תוספת בעלת ערך ללקוחותיכם ולמערך השיווק שלכם.

תכנון, עיצוב והקמה אתרי של אתרי אינטרנט רספונסיביים מבוססי wix, דפי פייסבוק ממותגים, דפי נחיתה מעוצבים, הקמת תיק עבודות און ליין וייעוץ מקצועי לאורך הדרך. את כל אלו ועוד תמצאו כאן. יחד נמצא את הפתרון המתאים ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם.

אתרי אינטרנט מעוצבים

stylist-it digital

,תכנון, עיצוב והקמה, של אתרי אינטרנט תדמיתיים, קלים להתמצאות בעיצוב אישי המייצג נאמנה את המהות שלכם ושל העסק שלכם

מה אתם מקבלים

ייעוץ

 תכנון אתר מוצלח מתחיל בייעוץ מקצועי. במבנה ובחלוקה, בבחירת סקאלת הצבעים ובעריכת התוכן עם נסיון כמעצבת, כותבת, מנהלת קהילות ואשת דיגיטל.

איפיון

אפיון נכון הוא שלב חיוני באתר מוצלח. עם נסיון בעבודה על אתרים של חברות מהמובילות במשק, תקבלו אפיון מקצועי לאתר בהתאמה אישית ולפי הצורך.

מיתוג

מיתוג ותדמית המזוהים עם העסק שלכם ישאירו חותם. מגישה לכם פתרונות ויזואלים המייצגים נאמנה את מאפייני המותג שלכם תוך הקשבה לטעמכם האישי

עיצוב

 בעזרת עבודה עם צורה וצבע, קומפוזיציה וטיפוגרפיה, מעצבת עבורכם את הנראות המתאימה ביותר עבור האתר שלכם והמסר שברצונכם להעביר. 

אתרים לדוגמה

האתרים שאני בונה, מכילים בנוסף למרכיבי עיצוב, אפיון, נוויגציה קלה, וחשיבה שיווקית, גם מרכיב נוסף - אהבה. הלקוחות שלי נבחרים בקפידה לפי ה'קליק' שנוצר בינינו. אני מאמינה שבחיבור נכון, ניתן ליצור מוצר מדוייק ואיכותי, בקלות ובהנאה. התוצאה - אתרים מרהיבים המייצגים נאמנה את העסק ואת בעליו.

האתר של ענת שפיר  

סוקר את מגוון התחומים ושיטות הטיפול, כולל בלוג ודף עם מאמרים מהעיתונות, נוצר בחשיבה על הערכים והחזון האישי של ענת.

האתר של אורטל אלטרמן

סוקר את עבודתה ומגוון השירותים שאורטל מציעה ללקוחותיה תוך שימת דגש על המסר והחזון שביקשה לשדר: בהירות, עוצמה, מנהיגות ואופטימיות.

האתר של רינה לויט

מפרט את מגוון הטיפולים והסדנאות שרינה מציעה ללקוחותיה ומשלב בתוכו את הצילומים המרהיבים של בן זוגה הצלם ניר וידליץ.

האתר של הסטייליסטית - שזאת אני

נבנה בהתאמה לערכי המותג, למאפיינים הגרפיים ולסקאלת הצבעים. כולל בתוכו בלוג שמתעדכן, תיק עבודות, דף המלצות ואימג'ים שנוצרו בהתאמה עבור האתר.